Automaatika ja tööstusrobotid

Robotite kasutuselevõtt vähendab kulusid ja suurendab tõhusust.

Automaatika ja tööstusrobotid

Robotite integreerimine tootmisesse ei pea olema keeruline. Meie eksperdid juhendavad teid kogu protsessi vältel, alates nõustamisest kuni robotite integreerimiseni. Automatiseerides korduvaid ülesandeid ja optimeerides töövooge, saavutate märkimisväärse kulude kokkuhoiu ja tootlikkuse kasvu.

Meie lahendused:

  • Tööstusrobotid: Suur, kiire ja võimeline korduvalt täitma keerulisi ülesandeid suure koormuse all. Need robotid suurendavad tootlikkust ja tagavad järjepideva jõudluse nõudlikes keskkondades.
  • Koostöörobotid: Väikesed ja kavandatud töötama ohutult inimeste läheduses. Need robotid pakuvad paindlikkust inimese ja roboti koostööl erinevate ülesannete korral.
  • Logistika robotid: Autonoomne kaupade transportimine tehases, mis parandab tõhusust ja vähendab käsitsitööd. Need robotid tõhustavad sisemist logistikat ja tagavad materjalide õigeaegse liikumise.
  • Automatiseerimine: Tootmisprotsesside automatiseerimine tõhususe suurendamiseks ja kulude vähendamiseks. Meie automatiseerimislahendused optimeerivad tööprotsesse ja parandavad üldist tootlikkust.
  • Robotite tööriistade lahenduste väljatöötamine ja tootmine: Robotile tööriistade projekteerimine ja tootmine. Meie lahendused suurendavad teie robotsüsteemide mitmekülgsust ja funktsionaalsust.
  • Masinnägemine: Muutuvate objektide adaptiivne tuvastamine tagab autonoomse töö. Meie masinnägemistehnoloogia lahendused tagavad täpse ja usaldusväärse objektide tuvastamise automatiseeritud protsesside jaoks.

Prototüüpimine

Pakume prototüüpimise teenust ja innovaatiliste automatiseerimislahenduste testimist kohapeal. Meie ekspertiis tagab, et teie kontseptsioonid viiakse ellu täpselt, võimaldades teil uusi ideid katsetada ja täiustada enne nende täielikku rakendamist reaalses keskkonnas.

Leiame koos Teiega parima lahenduse!

Iga ettevõte on ainulaadne, nii on ka lahendused. Teeme teiega tihedat koostööd ja kohandame masinad spetsiaalselt teie vajadustele.

Integreerige oma seadmetega

Meie automatiseerimislahendused integreeruvad teie seadmetega, et maksimeerida investeeringu tasuvust.

Vajaduse korral kohapealne paigaldus ja testimine

Me ei ehita lihtsalt masinaid, me loome lahendusi. Testime seadmeid koos Teie personaliga, sest koostöötades saavutame maksimaalse funktsionaalsuse ja effektiivsuse.

Kerige üles