Võtke ühendust

Kontakt

E-post

info@qth.ee

Telefon

+372 5399 2528

 


    Võtke meiega otse ühendust:

    Tavaliselt vastame 48 tunni jooksul.

    Helen Kõnd

    Müük ja alltöövõtt

    helen@qth.ee
    +372 5323 4272

    Tutvuge Helen Kõndiga, meie sõbraliku müügi persooniga. Kas olete huvitatud pakkumisest või soovite QTH kohta rohkem teavet saada? Ta on siin, et aidata!

    Kenert Künnapuu

    Tööstusmasinate insener

    kenert@qth.ee
    +372 5455 1830

    Tutvuge Kenert Künnapuuga, meie masinaeksperdiga. Ta on siin, et aidata tööstusmasinate küsimustes.

    Urmas Luukas

    Tootmistehnoloog

    urmas@qth.ee
    +372 5801 4594

    Tutvuge Urmas Luukasega, meie CNC- ja käsitsitöötluspinkide eksperdiga. Ta on siin, et aidata teid kõigis teie täppistöötlusküsimustes.

    Hanna Antsov

    Kontor

    hanna@qth.ee
    +372 5191 9078

    Tutvuge Hanna Antsoviga, meie ajakava guruga. Ta hoiab asjad sujuvalt ja organiseeritult.

    Karl Kask

    Robootika ja tööstusautomaatika meeskonnajuht

    karl@qth.ee
    +372 5365 0594

    Tutvuge Karl Kasega, meie robootika ja tööstusautomaatika eksperdiga. Ta on siin, et aidata teid robootika valdkonnas.

    Kadi Eit

    Raamatupidamine

    kadi@qth.ee
    +372 5399 2528

    Tutvuge Kadi Eidega, meie raamatupidaja, kes tagab sujva töökorralduse ja hoiab numbrid kontrolli all. Ta on abiks arvetega seonduvates küsimustes.

    Meie töökodade asukohad:

    Võru, Eesti

    Võru: QTH sünnikoht, kus oleme aastaid ettevõtteid teenindanud ja enende edusse panustanud.

    Tartu, Eesti

    Heade ideede linnas pakume lahendusi erinevatele tööstusharudele.

    Kerige üles